Turnaj Judo

Turnaj Judo

Turnaj Judo

06.03.2024

V sobotu 02.03.2024 jsme pořádali již 9. ročník Velké ceny Judo ve sportovní hale v Třebši. Turnaje se zúčastnilo celkem 47 klubů z celé ČR a o medaile se pralo 425 závodníků (z toho 8 z našeho oddílu).
Za náš oddíl gratulujeme Terezce Vítkové, která vybojovala zlatou medaili. Ostatní naši závodníci bohužel na medaile nadosáhli, ale ve velké konkurenci se rozhodně neztratili. Lucka Moravcová a Matyáš Kunt získali 5. místa, Nikolas Ficnar skončil na 7. místě. Zbylým našim závodníkům se tolik nedařilo, ale získali cenné zkušenosti.
Chtěla bych touto cestou také poděkovat všem ostatním, kteří se podíleli na organizaci celé  naší soutěže a snažili se, aby proběhla co nejkvalitněji. Moc děkujeme.

Celkové výsledky včetně videozáznamů naleznete na https://vchk24.barak.cz/​.

Zpět

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.

Statistické

Statistické cookies umožňují měření výkonu našeho webu. Jejich pomocí určujeme počet návštěv a zdroje návštěv našich internetových stránek. Pokud vypnete používání statistických cookies ve vztahu k Vaší návštěvě, ztrácíme možnost analýzy výkonu a optimalizace.