Novinky

 
 
 
 
Tvořivá výzva - loutka
vyšlo 17.05., informace PaedDr. Jitka Šestáková
Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení PDF.
Pojďte se s námi rozhýbat své tělo v rytmu hudby. Ve videu uvidíte krátkou aerobikovou sestavu a následně jednotlivé kroky. Níže naleznete seznam kroků v sestavě. Budeme rádi za zpětnou vazbu na e-mail vyzvy@barak.cz nebo do zpráv na našem Facebooku. Klikněte na odkaz https://youtu.be/feVXPVizmtU.

Dopijte svůj oblíbený džus a vyrobte si ze dvou lahví opravdové činky, které naplníte vodou a využijete je při dnešní sportovní výzvě. Tentokrát si ukážeme zrychlený návod na posílení celého těla. Pošlete nám fotografie a komentáře jak cvičíte s námi na e-mail: vyzvy@barak.cz. Klikněte na odkaz https://youtu.be/pL9KniaQg1Y.

Dnešní středeční výzva se line v duchu klasiky a s ní i baletní protažení spojené s rozcvičkou. Ať už je vám Demi-plié cizí či nikoli, jdete do toho s námi?

Budeme se těšit na vaše videa nebo fotografie, které zasílejte na d.bursova@barak.cz, WhatsApp +420 777 758 435 nebo do zpráv na našem Facebooku.

Klikněte na odkaz https://youtu.be/0KfWUtJ87e4.

Vneste do svého celodenního sezení za monitorem přestávky. Vyberte si alespoň některé cviky z videa a zaměřte se na správné sezení u PC. V případě zájmu zašlete svá videa či fotografie na email s.hamsova@barak.cz nebo na WhatsApp: +420 777 758 438. Klikněte na odkaz https://youtu.be/ngA_vVt2DGI.

Tentokrát vám představíme krátkou vedenou lekci pilates se zaměřením na posílení svalů, které ovlivňují správné držení těla. Stačí vám klidná místnost, karimatka a cirka 10 minut času. Budeme rádi za poslání zpětné vazby na email d.bursova@barak.cz, jak se vám cvičení líbilo. Klikněte na odkaz https://youtu.be/8a72QmJ1SMU

Máme tu další měsíc našich výzev a dnes je pro Vás nachystaná přírodovědná. Udělejte si z kuchyně domácí laboratoř a vyzkoušejte naši jednoduchou solnou lampu. Vaše videa či fotografie zasílejte na email v.zubr@barak.cz nebo do zpráv na našem Facebooku. Klikněte na odkaz https://youtu.be/smmndbZleis.

Rozhýbejte sourozence, rodiče i prarodiče a zacvičte si s námi další sportovní výzvu. V případě nadšení vymyslete i jiné obměny cviků do dvojice, buďte hraví a kreativní. Svá videa či fotografie zasílejte na email: s.hamsova@barak.cz nebo na WhatsApp: + 420 777 758 438. Klikněte na odkaz https://youtu.be/33iMKMnOabg

Vyzkoušejte naši další přírodovědnou výzvu a staňte se i vy doma chemikem! Klikněte na odkaz https://youtu.be/mAQB0LnGGhM

Vyzkoušejte naši novou sportovní výzvu. Klikněte na odkaz zde: https://youtu.be/3rRjbe-eUTI

Děkujme všem, kteří nosí pečivo a jiné krmení pro naše zvířátka! Zároveň Vás prosíme, nekrmte žádná zvířata, ale krmivo zanechte u vchodových dveří.