Novinky

 
 
 
 

Výsledková listina soutěže v programování. Do krajského kola soutěže postupují žlutě označení.

Krajské kolo se koná 27.4.2019 v DDM Hradec Králové. Prezence od 8.30 hodin.

Včera k nám přibyl nový zvířecí člen. DDM získalo králičí slečnu jménem Rozárka. K vidění v učebně akvaristiky.
Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení PDF.

Přehled může být průběžně doplněn. Elektronické přihlášky budou postupně zveřejňovány spolu s podrobnostmi o táborech v sekci Tábory na našem webu.

Zveřejňujeme odkaz na video z turnaje Velká cena DDM v judu ze dne 7.3.2015.

Na jetošním nábřeží paromilů návštěvníky zaujala konstrukce modelu jednoduchého stirlingova motoru. Na přání zveřejňuji podklady pro stavbu ve formátu Word zde.

Vážení rodiče,

dovoluji si Vám oznámit, že od 25. 2. 2013 je v provozu web hudba.barak.cz, který poskytuje aktuální informace o dění v hudebních zájmových útvarech a zrušených kroužcích. V budoucnu bude možné stahovat fotografie a videa z jednotlivých akcí.

Sledujte, prosím tyto stránky!!!

Děkuji.

Mgr. Eva Stanislavová, vedoucí hudebních ZÚ

Příznivce našeho meteorologického webu chceme informovat o spuštění stránek s daty nové meteostanice na DDM Hradec Králové.

Meteorologická stanice Watson W-8681 je umístěna na dvoře DDM stejně jako dosud provozovaná meteostanice. Kromě tlaku, teploty, vlhkosti vzduchu stanice měří směr a rychlost větru a množství srážek. Údaje ze stanice najdete zde

Radioklub OK1OHK ve spolupráci s Nadací východočeské onkologie vyhlašují podmínky radioamatérského diplomu. Podrobnější podmínky najdete zde.

OK1OHK zve všechny zájemce o vysílání do svých řad.

Přivítáme všechny věkové kategorie zájemců o elektroniku, radiotechniku a vysílání nejen amatérské, ale i na občanských pásmech ( CB, PMR).
Klubový den je středa od 17,00 hodin.
Informace zájemcům podá Vojta OK1ZHV na tel. 777 758 440 nebo V.Horak@barak.cz
Nabízíme přípravu na složení zkoušek operátora (získání volacího znaku OK...), možnost práce na KV a VKV, účast v radioamatérských
závodech a expedicích.

Děti a mládež mají své schůzky ve středu od 15,00 do 17,00 hodin.